• -₺130,00
Xpro Creatine Monohydrate 250gr

Xpro Creatine Monohydrate 250gr

4 Yorum
Aroma
Havale Fiyatı:
₺350,55

₺499,00 ₺369,00 -₺130,00

 
Xpro Creatine Monohydrate, %100 saf ve mikronize formülü ile yoğun fiziksel aktivite dönemlerinde amino asit dengesini desteklemek amacıyla formüle edilmiş bir üründür.

GÜÇ VE PERFORMANSIN ANAHTARI

XPRO CREATİNE İLE SINIRSIZ GÜÇ VE PERFORMANS

Xpro Creatine Monohydrate sporcuların ve fitness meraklılarının daha iyi performans elde etmelerine yardımcı olan bir doğal bileşik olan kreatin içeren bir takviyedir. Kreatin, kas hücrelerinde bulunan ve enerji üretimine katkı sağlayan bir amino asit çeşididir. Egzersiz sırasında daha fazla enerji üretmenize ve kaslarınızın daha uzun ve yoğun egzersizlere dayanmasına yardımcı olabilir.

KASLARINIZA ENERJİ ŞARJI: CREATİNE

Artan Kas Gücü ve Dayanıklılık

Kreatin, kas hücrelerindeki enerji üretimini artırarak daha ağır kaldırışlar yapmanıza ve daha uzun süre egzersiz yapmanıza olanak sağlayabilir.

Kas Büyümesi

Kreatin, kas hücrelerinin hacminin artmasını teşvik edebilir, bu da kas büyümesini destekler.

Hızlı Toparlanma

Yoğun antrenmanlardan sonra, kreatin takviyesi kaslarınızın daha hızlı toparlanmasına yardımcı olabilir, böylece bir sonraki antrenmana daha hazır hissedebilirsiniz.

Bilişsel Performansı Artırma

Kreatin, bazı araştırmalara göre bilişsel işlevleri artırabilir ve zihinsel odaklanma ve konsantrasyonu destekleyebilir.

KULLANIM ZAMANI

  • Antrenman Öncesi veya Sonrası: Kreatin monohidratın, egzersizle birleştirilmesi, genellikle iyi sonuçları verebilir. Antrenman öncesi veya sonrası alınabilir. Antrenmandan sonra alındığında, kaslara daha fazla enerji sağlayarak toparlanma sürecini hızlandırabilir.
  • Öğünlerle Alım: Xpro Creatine, öğünlerle birlikte almak sindirimini kolaylaştırabilir. Monohidrat formu sayesinde daha hızlı emilim sağlar. Özellikle karbonhidrat içeren öğünlerle birlikte almak, kreatin alımını destekleyebilir.
  • Sürekli Kullanım: Kreatin monohidratın uzun vadeli kullanımda daha etkili sonuçlar sağladığı gözlemlenmiştir. Sürekli olarak kullanılmak istendiğinde, günlük 3-5 gram miktarının sabah, öğle ve akşam yemekleriyle birlikte alınması önerilebilir. Aromasız toz formu sayesinde başka ürünler ile de karıştırılarak kullanılabilir.
Aroma - Aromasız
Enerji 0 kcal
Yağ 0 g
Karbonhidrat 0 g
Protein 0 g
Kreatin Monohidrat 5000 mg


4 Yorumlar

Çok Başarılı
Adını daha önce duymadığım bir üründü denemek adına aldım fakat beklentilerimin çok çok üstü bi paketleme ile karşılandım. Ürünü içerik olarak şuan değerlendiremeyeceğim malum sonuçları için uzun süreç gerekli. Kargolama 10/10. Daha önce bir çok ürün aldım farklı satıcılardan ama bu kargolamaya ilk defa rastladım ve 24 saatten kısa bir sürede geldi. Shaker hediyesini de beğendim. Kısacası 10/10. Teşekkürler
|

Harika
xpro farkı
|

gayet başarılı
ürün beklentileri karşılıyor daha önce başka markalarda kullandım fiyat performans olarak çok iyi limonata ile kullanıyorum faydasını gördüm saç dökülmesi falan olmadı tavsiye ederim .
|

çok iyi
bayıldım
|

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Bunlarıda Beğenebilirsiniz

Ürün favorilerinize eklendi

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password