Xpro BCAA 8800 Powder 450gr
Xpro BCAA 8800 Powder 450gr

Xpro BCAA 8800 Powder 450gr

26 Yorum
Aroma
Havale Fiyatı:
₺512,05

₺539,00

 
Kas gelişimi ve spor performansı söz konusu olduğunda, BCAA takviyeleri, vücudu desteklemek ve daha iyi sonuçlar elde etmek isteyen birçok sporcu ve egzersiz tutkunu için vazgeçilmez bir takviye haline gelmiştir. Xpro BCAA 8800 Powder, bu vazgeçilmez destekçiniz olmaya aday ürünlerdendir. Formülünde bcaa bileşenlerine ek olarak glutamin ve b6 vitamini de bulunur. Yoğun antrenman dönemlerinde yanınızdan ayırmayacağınız bu takviyenin faydalarını detaylı inceleyelim.

KAS ONARIMININ SİHİRLİ İKSİRİ: BCAA

BCAA İLE EN İYİ KAS PERFORMANSINI YAKALAYIN!

Eğer kas inşa etmek ve yağ yakmak istiyorsanız dallı zincirli amino asitleri değerlendirmeye başlamalısınız. Kaslarınızın güçlü, dayanıklı ve hızlı bir şekilde onarıldığını görmek her sporcu için önemlidir. İşte size bu konuda yardımcı olacak çözüm: Xpro BCAA 8800 Powder!

BCAA, Branched-Chain Amino Acids (Dalga Zinciri Amino Asitleri) kısaltmasıdır ve üç temel amino asitten oluşur: Lösin, İzolösin ve Valin. Bu amino asitleri vücudumuz üretemez ve dışarıdan besinlerle alınması gerekir. Dallı zincirli amino asitler, kas metabolizmasını desteklemeye yardımcı olan ve kas dokusu proteini oluşturmak için önemli olan temel besinlerdir. Bcaa’ları oluşturan 3 temel amino asitin başlıca faydaları;

Lösin: Kas protein sentezini artırarak kas büyümesini destekler. Ayrıca enerji üretiminde de önemli bir rol oynar.

İzolösin: Kas onarımı ve kas dokusu sağlığını korumada etkilidir.

Valin: Enerji üretimine katkıda bulunur ve kasların dayanıklılığını arttırmaya destek olabilir.

BCAA İLE KASLARINIZIN GÜCÜNÜ GÖSTERİN

Amino asitler vücudunuzun tüm proteinleri oluşturmak için kullandığı yapı taşlarıdır. Kas proteinindeki esansiyel amino asitlerin yaklaşık %50'si dallı zincirli amino asitlerin kısaltması olan BCAA'lardır. Vücudunuz bu amino asitleri üretemediğinden bunları diyetinizden veya takviye yoluyla almanız önemlidir. 

Xpro BCAA 8800 Powder, içeriğinde 8,8 gram bcaa, 3,1 gram glutamin ve ek B6 vitamini ile kaslarınızın daha hızlı toparlanmasına destek olur. Her bir bileşen kaslarınızı en iyi haline getirmek için aktif rol oynar. Bcaa tek başına yoğun egzersizler sırasında oluşan kas hasarının onarımına yardımcı olabilirler, bu da daha hızlı toparlanmayı sağlayabilir. Bu egzersizler sırasında, kaslar glutamin kullanır ve glutaminin önemi burada devreye girer. B6 vitamini, amino asitlerin ve proteinlerin vücutta metabolize edilmesine yardımcı olur. Bu da kas gelişimi ve onarımı için kritik bir süreçtir.

Sonuç olarak, BCAA, B6 vitamini ve glutamin, sporcular ve aktif bireyler için önemli besin takviyeleridir. Bu bileşenlerin bir arada kullanılması, kas gelişimi, dayanıklılık, bağışıklık sistemi sağlığı için fayda sağlayabilir.

Kas Protein Sentezi

BCAA'lar, özellikle egzersiz sonrası, kas protein sentezini artırarak kas büyümesine katkıda bulunabilir.

Kas Onarımı

Yoğun egzersizler sırasında oluşan kas hasarının onarımına yardımcı olabilirler.

Dayanıklılık ve Performans

Uzun süreli egzersizler sırasında kas yorgunluğunu azaltarak dayanıklılığı artırabilirler.

Kas Kaybını Azaltma

Diyet yaparken veya açlık durumlarında kas kaybını önlemeye yardımcı olabilirler.

BCAA TAKVİYELERİNİ NASIL KULLANMALISIN?

BCAA takviyeleri, tablet, kapsül, toz veya sıvı formunda bulunabilir. Xpro BCAA 8800 Powder, toz formda bir bcaa takviyesidir. 3 ölçek yani yaklaşık 15g ürünü 350ml su ile karıştırarak tüketmek tavsiye edilen standart kullanımdır. Egzersiz öncesinde, egzersiz sırasında veya egzersiz sonrasında tüketilebilir. Karpuz ve yeşil elma aromaları ile lezzetli bir içim sunarak içimi kolaylaştırır.

  • Sporcular ve Vücut Geliştiriciler: Antrenman performansını artırmak, kas büyümesini desteklemek ve kas onarımını hızlandırmak isteyenler için idealdir.
  • Diyet Yapanlar: Kalori kısıtlaması veya protein eksikliği yaşayanlar, kas kaybını önlemek için Xpro BCAA 8800 Powder kullanmayı düşünebilirler.
  • Vegan veya Vejetaryenler: Bitkisel kaynaklı diyetlerde protein alımı sınırlı olabilir. Bitkisel kaynaklı fermante edilmiş Xpro BCAA takviyeleri faydalı olabilir.
Aroma - Karpuz
Miktar 15 gr
Enerji 2,78 kcal
Yağ 0,14 g
   (Doymuş Yağ) 0,01 g
Karbonhidrat 0,4 g
   (Şeker) 0,1 g
Protein 0 g
Lif <1 g
Tuz <1 g
B6 Vitamini 0,65 mg
Amino Asit Profili -
L-Glutamin 3100 mg
Lösin (BCAA) 4400 mg
İzolösin(BCAA) 2200 mg
Valin(BCAA) 2200 mg
Aroma - Yeşil Elma
Miktar 15 gr
Enerji 7,16 kcal
Yağ 0 g
   (Doymuş Yağ) 0 g
Karbonhidrat 1,79 g
   (Şeker) 0 g
Protein 0 g
Lif 0 g
Tuz 0 g
B6 Vitamini 0,65 mg
Amino Asit Profili -
L-Glutamin 3100 mg
Lösin (BCAA) 4400 mg
İzolösin(BCAA) 2200 mg
Valin(BCAA) 2200 mg


Standart Kullanım

3 ölçek (15g) ürünü 350ml su ile karıştırınız. Antrenman öncesinde, esnasında veya sonrasında kullanabilirsiniz. Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarını aşmayınız.
26 Yorumlar

Fena değil fiyat performans ürünü
|

Başarılı
Ürün kısa sürede elime ulaştı. Tadı güzel. Etki olarak daha önce kullandığım ürünle kıyasladığımda başarılı buldum.
|

Ürün gayet başarılı ve etkisini gösteriyor.Protein7 güvenceside alınabilir.
|

1 gün içerisinde kargo elinizde mükkemmel hizmet. Fiyat performans açısında takdire şayan bir ürün, creatine ile birlikte kullanıyorum etkisi oldukça yüksek. İlk siparişimdi hediye ile birlikte göndermişler. Teşekkürler protein7 artık yeni bir müşteriniz daha var.
|

Ürün içeriği gayet güzel ve faydasını görüyorsunuz. Amino liquid ile birlikte al kampanyasını fark etmeden ikisini de ayrıca sipariş vermiştim. Ek hediyeler ile gönderim yapmışlar. Nazik davranışlarından ötürü protein 7 ailesine teşekkür ederim.

Tadı diğer markalar kadar güzel değil ama içerik ve f/p olarak en iyilerden.
|

Karpuzlusunun tadını beğendim (elmayı denemedim). Ne tatlı ne acı insanı baymayan güzel bir tadı var. Karpuzlu sakız gibi... Ürünün içeriği de açıkça görüldüğü gibi harika. Tavsiye edilir...
|

PAKETLEME MÜKEMMEL DÜNYANIN EN HIZLI KARGOSU OLABİLİR 1000 KM 3 GÜNDE ELİMDE SÜPERSİN
|

Bu fiyata bu ürün gayet başarılı.daha önce kullandığım için biliyorum.hediye ve hızlı teslimatı extrası...
|

Karantina sürecinde olmasına rağmen gayet hızlı bir şekilde ulaştırdılar, hediye shaker çok işlevli ve şık, ürün zaten daha önceden de kullandığım ürün, çok işe yarıyor, Teşekkürler iyi çalışmalar.
|

Dün verdim siparişi bugün geldi ve tam istediğim ürünler geldi çok teşekkür ederim
|

Ürün gerçekten geçerli cok güzel bir ürün ve faydalı.Kargoda cok hızlı ve temiz iş yapıyorlar.Teşekkürler protein7.
|

Arkadaş bir kişi de desin ki ürün işe yaradı / yaramadı vs... Daha önce kullandığınız BCAA lar ile kıyaslaması nasıl?! Kargoyu öğrenmek için mi bakıyoruz yorumlara lütfen yahu!
|

açık ara şu ana kadar kullandığım en iyi BCAA
|

Hızlı teslimat için çok teşekkür ederim ertesi gün kapıma geldi ürün içerik olarak harika diğer markalara göre ucuz içeriği değerleri yüksek BCAA kullanmak isteyen bu işi severek yapanlara öneririm
|

Ürünü bugün aldım karışımı çok rahat kokusu karpuzlu sakız gibi tadıda güzel hafif bcaa acılığını hissediyorum ama ben çok beğendim etkisini zamanla yazacağım
|

İçerik bakımından zengin güzel bir ürün faydasını çok fazla gördüm gerçekten gelişime büyük faydası oldu ama karpuzlu biraz bayıyor tadı güzel denmez
|

Ürün iki gün içinde elime geçti, teslimat hızlı öncelikle bunu belirtmek isterim. Kutuyu açtığıma bir değil iki tane hediye çıktı teknik hata da olabilir beklentiye girmeyin yine siz. Performansına gelince, spora ara verdiğim dönemden sonra tekrar başlarken aldım.Yanında hardline nın 1000mg lık dozu düşük l karnitin ni kullanıyorum. Normalde ara verdiğimden de olsa gerek isteksizlik ve enerji düşüklüğü vardı. Ürünleri beraber yaklaşık yirmi beş dakika önce aldım. Etkisini inanılmaz anlıyorsunuz vücut hareket etmek istiyor. Formumda olduğum zamanlardan dahi daha iyi antreman çıkardım. Düşüş ve yorgunluğu ertesi gün ancak anlıyorsunuz. Ürün içeriğinden anlaşılacağı gibi çok başarılı. Güvenebilirsiniz.
|

Aroması tatmin edici gelmedi bana ama içeriğinin zengin olması aroma olayını geride bırakıyor etkili ve yararlı bir ürün
|

PROTEİN7.COM u şiddetle tavsiye ediyorum!!! 12.04.2018 tarihinde siparişini verdiğim ürün, 14.04.2018 tarihinde 13:55 te elime ARAS KARGO yla ulaştı. Asla reklam yapmıyorum! Ürünler Orijinal olmakla birlikte PROTEİN7.COM her bakımdan fazlasıyla GÜVENİLİR.
|

Veeee ürünler elime geldi. Teşekkür ederim
|

Ürün çok hızlı geldi.Shaker çok kaliteli ve sızdırmıyor.Bcaa ya gelince;etkisini daha çok yeni olduğu için kas yapımı konusunda fark edemedim ama dünkü agir gögüs antremanimdan bu sabahima süper uyandım.Toparlama etkisi çok iyi.

Eksi olarak tek söyleyebilcdğim şet tadi. Tavsiye edildiği gibi 450mlye bir kasik atiyorum ama tadı berbat oluyor.Tad takıntinız yoksa bu değerleri başka hiç bir Bcaa vermiyor haberiniz olsun.
|

1. ayım bitti ürün gerçekten değerleri bakımından piyasada en iyisi diyebilirim.
|

Süper etkili ve lezzetli bir ürün.
|

25.07.2017 Sipariş verdim 26.07.2017 elimde.Ürün 100 orijinal ve çok lezzetlidir.Gelen hediye ise müthiş.XPRO markası ve PROTEİN7 markası şiddetle tavsiye edilir.Başarılar
|

çok etkili süper bir ürün antraman öncesi içiyorum 110 kg yim daha tam doz kullanmadım yarım doz yetiyor. tadı biraz kötü fakat etkisi en iyi etki herkese tavsiye ederim
|

ürün tad olarak gerçekten güzel. içtikten sonra az bi acı tat bırakıyo fakat bu her bcaa da olan birşey. etkisi için bişey diyemem tabi ama içeriği rakiplerin göre kat kat daha iyi. fiyatta ortalama seviyede. bence denenebilir.
|

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Ürün favorilerinize eklendi

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password