Xpro ZMA 90 Kapsül

Xpro ZMA 90 Kapsül

Aroma
Havale Fiyatı:
₺236,55

₺249,00

 
Daha güçlü kaslar, daha iyi bir uyku kalitesi ve maksimum verimlilik için bir çözüm arıyorsanız sizi Xpro ZMA 90 Kapsül ile tanıştıralım. Xpro ZMA Kapsül, vücutta emilimi en iyi ve kolay olan magnezyum bisglisinat ve çinko pikolinat formu ile öne çıkıyor. ZMA'nın her bir bileşeni ayrı ayrı vücudun sağlığı için önemli olan mineraller ve vitaminlerden oluşur. Her porsiyonunda 250mg Magnezyum, 15mg Çinko ve 8mg B6 vitamini desteği alabileceğiniz güçlü bir formüle sahiptir. Tek bir kapsül içerisinde birden fazla fayda ile antrenmanlarınızı ve günlük rutininizi daha iyi hale getirebilirsiniz.

GÜÇLÜ KASLAR VE DERİN UYKU: ZMA'NIN GÜCÜNÜ KEŞFEDİN

XPRO ZMA İLE VÜCUDUNUZUN TEMEL İHTİYAÇLARINA YANIT VERİN

ZMA, çinko, magnezyum ve B6 vitamini içeren güçlü bir takviyedir. Bu üç ana bileşen, vücudu güçlendiren ve dengeleyen mineraller ve vitaminlerdir. Tüm bunlara ek olarak kas gelişimi ve uyku kalitesini artırmak isteyenler için de mükemmel bir takviyedir. Xpro ZMA Kapsül içerisindeki magnezyum, vücudumuzun birçok temel fonksiyonunu düzenlemeye yardımcı olan önemli bir mineraldir. Bu fonksiyonlar arasında enerji üretimi, DNA sentezi, protein sentezi, kas kasılması, sinir iletimi, kemik sağlığı, kan basıncı düzenlemesi ve daha birçok biyokimyasal süreç yer alır.

Çinko vücut için hayati öneme sahip bir mineraldir ve birçok biyolojik süreçte kritik bir rol oynar. İmmün sistemi destekler, hücre büyümesi ve onarılmayı teşvik eder, cilt sağlığının korunmasına destek olur, hormonal dengeyi düzenlemeye yardımcıdır. Çinko, bağışıklık sisteminin düzgün çalışmasına katkıda bulunan önemli minerallerden biridir. İmmün hücrelerin aktivasyonunu destekler ve enfeksiyonlara karşı vücut savunmasının güçlendirilmesine destek olur.

B6 vitamini ise, protein metabolizması, sinir sistemi fonksiyonları ve kırmızı kan hücresi üretimi gibi birçok biyolojik süreçte önemli bir rol oynar. Proteinlerin sindirilmesi, parçalanması ve kullanılabilir hale getirilmesi için gereklidir. Bağışıklık sisteminin sağlıklı çalışması için önemli bir vitamindir. Ek olarak sağlıklı bir cilt ve sinir sistemi için vazgeçilmez bir takviye ürünüdür.

DOĞAL HORMONAL DENGE VE ZİNDE BİR YAŞAM İÇİN ZMA!

Hormonal denge, sağlıklı yaşamın temel taşlarından biridir. Rutin bir antrenman programına dahil olun ya da olmayın hormonal dengenin sağlıklı işlemesi her birey için son derece önemlidir. Stres, yaşlanma ve dengesiz beslenme gibi faktörler hormonal dengeyi bozabilir. İşte bu noktada ZMA devreye girer ve doğal yoldan hormonal dengeyi yeniden sağlama ve zinde bir yaşamı destekleme fırsatı sunar. Xpro ZMA içeriğindeki Çinko hormonal dengeyi düzenler, magnezyum sinir sistemi ve enerji üretimini destekler. ZMA ile doğal hormonal dengeyi yakalayın ve her gün daha zinde bir yaşamın tadını çıkarın. 

İçerik

Xpro ZMA; magnezyum, çinko ve B6 vitamini içeren bir takviye ürünüdür. Bir porsiyonunda 250mg Magnezyum, 15mg Çinko ve 8mg B6 vitamini sunmaktadır.

VÜCUDUNUZU GÜÇLENDİRİN VE DENGEDE TUTUN!

ZMA takviyesi, derin ve yenileyici bir uykuya yardımcı olabilir. İçeriğindeki magnezyum ve B6 vitamini, uyku kalitesini artırabilir. Uykusuzluk sorunu yaşayanlar için mükemmel bir yardımcıdır. Her sabah daha enerjik uyanmak istiyorsanız, ZMA sizin için idealdir. Böylece, enerjik bir şekilde uyanır ve gün boyunca daha verimli olabilirsiniz.

  • Ne Zaman Kulanılır: ZMA takviyesi genellikle yatmadan önce alınır, çünkü magnezyum ve B6 vitamini uyku kalitesini artırabilir. Ancak, herkes için en uygun kullanım şekli bireysel ihtiyaçlara ve sağlık durumuna bağlıdır.
  • Nasıl Kullanılır: Yetişkinler için aç karnına günde 2 kapsüle denk gelen 1 porsiyon tüketilmesi önerilir. Kapsül formu ile tüketimi oldukça rahattır. Xpro ZMA içerisinde 90 Kapsül bulunur ve her bir servisinde 250 mg Magnezyum, 15 mg Çinko ve 8 mg B6 Vitamini içerir. Süt ve süt ürünleri ve kalsiyum içeren ürünler ile birlikte tüketilmesi tavsiye edilmez
Aroma - Aromasız

Magnezyum Bisglisinat + Magnezyum Hidroksit, Bitkisel Kapsül, Çinko Pikolinat, Pridoksin Hidroklorür (Vitamin B6)

Miktar 2 Kapsül
Çinko 15 mg
Magnezyum 250 mg
B6 Vitamini 8 mg


Yorum yok

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Bunlarıda Beğenebilirsiniz

Ürün favorilerinize eklendi

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password