Protein7 İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. Müşteri Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okudum, anladım.

Bu kapsamda kişisel verilerimin, ürün ve hizmetlerin satış ve pazarlaması için pazar araştırması faaliyetlerinin yapılması, ürün ve hizmetlerin pazarlama süreçlerinin, müşteri memnuniyeti ve tecrübesine yönelik aktivitelerin, kampanya, promosyon ve tanıtım süreçlerinin ve Xpro Nutrition'ın ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin planlanması ve icrası amaçları da dahil doğrudan veya dolaylı pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla islenmesini ve bu kapsamda yukarıda belirtilen iletişim bilgilerime reklam, promosyon, kampanya ve benzeri ticari elektronik ileti gönderilmesini ve bu amaçla sınırlı olarak Sirket’in hizmet aldığı üçüncü kişilerle paylaşılmasını kabul ediyorum.

Xpronutrition.com tarafından gönderilen elektronik iletilerde yer alan yöntemlerle ücretsiz ve kolay bir şekilde çıkabilir, ticari elektronik iletilerin tarafınıza gönderilmesini dilediğiniz zaman engelleyebilirsiniz.

Ürün favorilerinize eklendi

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password