Xpro Nutrition: 2005'ten Beri Analiz&Laboratuvar Garantili Supplement Markası

2005 yılından bu yana sporcu gıdaları sektöründe faaliyet göstermekte olan Xpro Nutrition, Alman firması olan Haes Handels Gmbh firmasına ait olan Protein7.com tarafından üretilmektedir. Yüksek kalite ve güvenilir içerik için hammadde tedariğinden üretime tüm süreç hassasiyetle yürütülmektedir.

Üretim

Xpro Nutrition ürünleri TÜRKAK’tan akredite bir belgelendirme firması olan VeriCert Sertifikasyon ve Gözetim Şirketi’nden alınmış ISO 9001, ISO22000, GMP ve HACCP sertifikalarına sahip tesislerde Avrupa standartlarında üretilmektedir. Tüm ürünlerin üretimi Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından izinlendirilerek ve mevzuata uygun bir şekilde yapılmaktadır.

           

Kaliteli Hammaddeler

Ürünlerimizde kullanılan hammaddeler sektörün önde gelen firmalarından sağlanmaktadır. Ürün spesifikasyon belgeleri ve analizleri incelenerek büyük bir özenle tedarik edilmektedir. Her bir Xpro Nutrition ürünü, spor yapan bireylerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak maksimum verimliliği hedefleyerek formülize edilmekte ve bu doğrultuda en iyi form ve içerikte hammaddeler tercih edilmektedir.

Protein tozu ürünlerimizde kullandığımız peynir altı suyu protein ithalatını ise 2005 yılından beri firmamız gerçekleştirmektedir. Avrupa menşeili Whey Protein Concentrate (WPC80) ve CFM teknolojisi ile filtrelenmiş düşük yağ ve şeker içeriği ile öne çıkmakta olan Whey Protein Isolate (WPI) tercih edilmektedir.

%100 Güven Odaklı Politikamız

Protein tozu ürünlerimiz için protein analizi ve amino asit profili analizi; kreatin glutamin gibi ürünler için ise saflık oranı analizi Tübitak Laboratuvarlarında yapılmakta olup her üretimden sonra tekrarlanmaktadır. 2005 yılından bu yana sürdürdüğümüz kalite ve güvenilirlik anlayışımız doğrultusunda tüm analiz sonuçları şeffaflıkla değerli müşterilerimiz ile paylaşılmaktadır.

100.000'den Fazla Sporcunun Tercihi

Xpro Nutrition, 2005 yılından bu yana müşterilerin beğenisi kazanmış, kaliteli ve güvenilir bir marka olma konusunda kararlılıkla ilerliyor. 100.000’den fazla müşteriye sunduğu ürünlerle sporcu gıdaları sektöründe güçlü bir marka olarak tanınmaktadır. Her geçen gün yüksek standartlardaki ürün yelpazesine eklediğimiz yeni ürünler ile kaliteli ve güvenilir takviyeleri sunmaya devam ediyoruz. müşterilerimizin sağlığını ve mutluluğunu en üst düzeyde tutma misyonumuzla, yüksek standartlarda ürünler sunmayı ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı hedefliyoruz.

Ürün favorilerinize eklendi

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password