Xpronutrition.com üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerin iade veya değişimini iade&değişim koşullarına uygun olması şartıyla faturanız ile birlikte kargolar aracılığıyla ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Siparişinizin teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade&değişim işlemi yapılabilmektedir.

İade işleminizi; size gelen kargo şirketiniz ile yapabilirsiniz. İlgili kargoların iade kodları ile ücretsiz bir şekilde iadenizi yapabilirsiniz. Farklı bir seçenek oluşması durumunda müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Mng Kargo İade Kodu: 424313654
  • Sürat Kargo İade Kodu: 1212011497

İşlem yapmak istediğiniz ürün veya ürünleri içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not ile iade etmeniz gerekmektedir. İade şartlarına uygun bir şekilde tarafımıza ulaştırılmış ise iade işlemi başlatılır. Gelen ürün öncelikle İade&Değişim Bölümü tarafından incelenir, gerekir ise ürünün yetkili servisine ya da tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir. Bu işlemin süresi 14 iş günü içerisinde değişmektedir. İade onaylandıktan sonra ücret tarafınıza iade edilir. 

Banka/Kredi kartı ödeme yöntemiyle sipariş veren müşterilerimizin iadesi banka tarafından yapılmaktadır. Geri ödemenizin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişiklik gösterecektir. Lütfen hesabınıza kontrol etmeyi unutmayınız.

Havale/Eft veya Kapıda ödeme yöntemiyle sipariş veren müşterilerimiz ile müşteri ilişkileri birimimiz iletişime geçerek Iban, banka bilgisi ve hesap isim-soyisim bilgilerini alırlar. İade tutarı firmamız tarafından ilettiğiniz banka hesabına 14 iş günü içerisinde havale ile iade edilir.

Ürünü teslim alırken paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer ürün yanlış gelmiş ise ya da üründe herhangi bir hasar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Değişim işleminizi; iade&değişim koşullarının sağlanıyor olması ve değiştirmek istediğiniz ürün veya ürünlerin stoğunun olması durumunda gerçekleştirebiliriz. Müşteri İlişkileri ekimize ulaşarak değişim yapmak istediğiniz ürünün stok durumunu kontrol etmeniz önemlidir.

Stok mevcut ise, işlem yapmak istediğiniz ürün veya ürünleri içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve değişim sebebinizi içeren bir not ile öncelikle iade etmeniz gerekmektedir. Gelen ürün öncelikle İade&Değişim Bölümü tarafından incelenir, gerekir ise ürünün yetkili servisine ya da tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir. Bu işlemin süresi 14 iş günü içerisinde değişmektedir.

Değişim onaylandıktan sonra talep ettiğiniz ürünün gönderimi yapılır. Ücret farkı oluşan durumlarda ücret iadesi ve tahsisi gerçekleştirilir.

 

İade&Değişim Koşulları

Genel iade&değişim şartları aşağıdaki gibidir;

  • İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
  • Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  • İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren not ile göndermeniz gerekmektedir.
  • İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da iletişim bilgilerimizden yetkili bölüm ile görüşüp güncel gönderi seçeneklerine göre gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi yaşayabileceğinizi düşünüyorsanız bir sağlık danışmanından yardım almanızı tavsiye ederiz.

Ürün favorilerinize eklendi

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password