Xpro Noxzilla Pre-Workout 1080gr

Xpro Noxzilla Pre-Workout 1080gr

Aroma
Havale Fiyatı:
₺892,05

₺939,00

 

Xpro Noxzilla Pre-workout, yüksek kaliteli zengin içeriği ve etkili bileşenleri ile antrenman esnasında enerji seviyelerinin yükselmesine, odaklanmayı ve kas dayanıklılığı arttırmaya yardımcı olarak sporcuların verimli bir antrenman geçirmesine katkıda bulunmayı hedeflemektedir. Sinerjik etki sağlayacak bileşenler, direnç artışına ve pump etkisine katkı sağlayarak antrenmana daha şiddetli girmenize yardımcı olur. 

Xpro Noxzilla Pre-Workout, kolayca karışabilen toz formu ile su ile karıştırılarak antrenman öncesinde alınması önerilmektedir. Daha uzun ve daha yoğun antrenmanlar yapabileceğiniz, daha hızlı toparlanabileceğiniz ve daha iyi bir performans sergileyebileceğiniz düşünülmektedir. Lezzetli ahududu aroması ile keyifli bir içim sağlar.

Elektrolit Çözeltileri

Çok Yönlü Etki

Kolay İçim

NOXZILLA PRE-WORKOUT: YILDIRIM ETKİSİNDEN BİR YUDUM

PERFORMANSINIZI ÜST SEVİYEYE TAŞIYORUZ

Xpro Noxzilla Pre-Workout, sporcular için bir antrenman öncesibir dizi etki sağlar. İçeriğindeki yüksek kaliteli bileşenler, kas dayanıklılığını artırırken, enerji seviyelerini tavan yapar. Özellikle kafein, odaklanmayı artırırken, Beta Alanin kaslardaki laktik asit birikimini azaltarak daha uzun ve daha şiddetli antrenmanlara olanak tanır. Ayrıca, BCAA'lar ve L-Citrulline gibi bileşenler, kaslara daha fazla oksijen ve besin maddesi taşıyarak etkileyici bir pump etkisi yaratır. Xpro Noxzilla, antrenmanlarınızı bir üst seviyeye taşımanıza yardımcı olabilir.

Her sporcu için verimli ve etkili bir antrenman deneyimi sunar. İçeriğinde bulunan vitaminler ve mineraller, vücudu desteklerken, kreatin ve kafein gibi maddeler enerjiyi artırır. Aynı zamanda adaptogenik bitki özleri olan Kore Ginsengi ve Rodiola Ekstraktı, stresi azaltabilir ve dayanıklılığı artırabilir. Karabiber ekstresi ise diğer bileşenlerin emilimini artırır. Bu lezzetli ahududu aromalı toz karışım, sporcuların daha uzun ve daha yoğun antrenmanlar yapmalarına, hızlı bir şekilde toparlanmalarına ve maksimum performans sergilemelerine yardımcı olur.

HER ZAMAN YANINIZDA

Xpro Noxzilla Pre-Workout, antrenman sonrasında da etkileyici bir rol oynar. Yoğun egzersiz sonrası kaslarınız yorgun olabilir ve Xpro Noxzilla, bu aşamada bile devreye girer. Xpro Noxzilla Pre-Workout, sizi antrenman sonrası rahatlatıcı bir etkinlikten daha fazlasına motive etmek için tasarlanmıştır, böylece en iyi performansınızı elde etmenize yardımcı olur.

Nasıl?

İçeriğindeki BCAA'lar, kas onarılmalarını hızlandırırken, kreatin kaslardaki enerji yeniden üretimini destekler. Ayrıca, L-Taurin ve L-Tirozin gibi bileşenler, kas yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olurken zihinsel odaklanma ve enerjiyi yükseltir. Bu, antrenman sonrası toparlanmayı hızlandırır ve bir sonraki egzersize daha iyi hazırlanmanıza yardımcı olur. 

YILDIRIMIN ETKİLERİ

  • Enerji Artışı: Kafein ve diğer enerji artırıcı bileşenler, antrenman öncesi enerji seviyelerini yükseltebilir.
  • Dayanıklılık Artışı: Beta Alanin, kaslardaki laktik asit birikimini azaltarak dayanıklılığı artırabilir.
  • Pump Etkisi: L-Citrulline ve diğer bileşenler, kaslara daha fazla kan akışını destekleyerek etkileyici bir pump etkisi yaratabilir.
  • Kas Onarımı: BCAA'lar, kas proteini sentezini artırarak kas onarımını hızlandırabilir.
  • Konsantrasyon Artışı: L-Tirozin gibi bileşenler, zihinsel odaklanma ve konsantrasyonu artırabilir.
  • Stres Azaltma: Adaptogenik bitki özleri, stresi azaltabilir ve psikolojik dayanıklılığı artırabilir.
  • Hızlı Toparlanma: İçeriğindeki bileşenler, antrenman sonrası toparlanmayı hızlandırabilir.
  • Performans İyileştirmesi: Kreatin gibi maddeler, spor performansını iyileştirmeye yardımcı olabilir.

Standart Kullanım

Yetişkinler için günde bir kez 3 ölçek (18g) ürünü 500ml su ile karıştırılarak alınması tavsiye edilir. Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarını aşmayınız.
Yorum yok

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Bunlarıda Beğenebilirsiniz

Ürün favorilerinize eklendi

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password