Xpro Glutamine Powder 300gr

Xpro Glutamine Powder 300gr

5 Yorum
Aroma
Havale Fiyatı:
₺379,05

₺399,00

 
Çoğumuz sağlıklı bir diyet ve bol miktarda egzersizin vücudumuza bakmanın en iyi yolu olduğunu bilsek de çoğu zaman daha fazlasını yapma seçenekleri de vardır. Standart bir antrenman programı olanlar veya bir diyet programı uygulayan bireylerin rutinine mutlaka dahil etmesi gereken bir takviyeden bahsetmek istiyoruz: Glutamin!

SPOR HEDEFLERİNİZİN GÜÇLÜ DESTEKÇİSİ XPRO GLUTAMİN!

GLUTAMİN İLE HEDEFLERİNİZE HIZ KAZANDIRIN

Vücudumuzun gizli kahramanlarından biri olan glutamin, elbette birçok önemli görevi mevcut. Her şeyden önce Glutamin, vücudun temel amino asitlerinden biridir ve protein sentezi için gereklidir. Glutamin vücutta en çok bulunan amino asittir. Kaslarda üretilir ve kan yoluyla farklı organ sistemlerine aktarılır. Glutamin vücutta protein yapımında kullanılan bir yapı taşıdır. Ayrıca diğer amino asitleri ve glikozu oluşturabilmek için de gereklidir.

GLUTAMİN İLE SİNDİRİM SAĞLIĞINIZI DESTEKLEYİN

Glutaminin bilinen faydası sadece kas onarımı değildir. Bağırsak hücrelerinin enerji kaynağı olarak işlev görür ve sindirim sistemi sorunlarına karşı koruma sağlamakla da görevlidir. Sindirim sistemi hücreleri de glutamine ihtiyaç duyar ve bu amino asit, bağırsak sağlığını korunmasında destekleyici bir rol oynar. Aynı zamanda glutamin, bağışıklık sisteminin düzgün çalışmasına yardımcı olabilir ve bağışıklık hücrelerinin fonksiyonunu destekleyebilir.

Ne Zaman Kullanılır?

Glutamin takviyeleri toz veya kapsül formunda bulunabilir. 5000 mg %100 saf toz formuyla sunduğumuz Xpro Glutamine Powder günlük rutinine alabileceğiniz harika bir üründür. Egzersiz öncesi veya sonrası alınması uygundur.

Nasıl Kullanılır?

Xpro Glutamine Powder takviyesinin önerilen dozajı günde 5 ila 10 gram arasındadır. Xpro’nun aromasız glutamin tozu takviyesini ister yiyeceklerinize ister içeceklerinize dahil ederek tüketebilirsiniz. Alım dozajları kişinin ihtiyaçlarına ve hedeflerine bağlı olarak değişebilir. Herhangi bir takviye kullanmadan önce doktorunuzla veya bir sağlık profesyoneli ile görüşmek her zaman önemlidir. Bu, kişisel ihtiyaçlarınıza ve sağlık durumunuza göre uygun dozajı belirlemenize yardımcı olacaktır.

MÜKEMMEL KAS ONARICI: GLUTAMİNLE YENİDEN İNŞA EDİN!

Glutamin genellikle sporcular, vücut geliştirenler ve yüksek düzeyde fiziksel aktiviteye sahip kişiler tarafından tercih edilir. Yoğun bir egzersiz sonrası, kaslarımız küçük yırtıklar ve tahribatlarla karşı karşıya kalabilir. İşte bu noktada glutamin devreye girer ve kas hücrelerinin onarılmasına destek olabilir.

  • Protein Sentezi:Glutamin, vücutta protein sentezi için gereken önemli bir bileşendir. Proteinler, kasların temel yapı taşlarıdır. Glutamin, proteinlerin sentezlenmesi sürecine katkıda bulunur, bu da kasların onarımını ve büyümesini destekler.
  • Azot Dengesi: Glutamin, vücutta azot dengesini korumaya yardımcı olabilir. Azot, protein sentezi için kritik bir unsurdur. Glutamin, kaslar tarafından azotun emilimini artırabilir, bu da kasların daha etkili bir şekilde onarılmasına olanak sağlar.
  • Enerji Kaynağı: Kaslar egzersiz sırasında ve sonrasında enerjiye ihtiyaç duyarlar. Glutamin, kas hücreleri tarafından enerji üretiminde kullanılabilir ve kasların enerji ihtiyacını karşılayabilir. Bu, kasların hızla onarılmalarına ve kas yorgunluğunun azaltılmasına yardımcı olabilir.
  • Oksidatif Stresi Azaltma: Yoğun egzersiz sırasında kaslar oksidatif stresle karşı karşıya kalabilir. Glutamin, bu oksidatif stresi azaltabilir ve kasların daha hızlı bir şekilde iyileşmesine yardımcı olabilir.
Aroma - Aromasız
Enerji 0 kcal
Yağ 0 g
   (Doymuş Yağ) 0 g
Karbonhidrat 0 g
   (Şeker) 0 g
Protein 0 g
L-Glutamin 5000 mg


5 Yorumlar

Tam bir fiyat performans ürünü piyasadaki en ucuz ve en etkili ürünlerden biri ağrılarım ve yorgunluğum yüzde 70 oranında azaldı. Gece yatmadan önce 1 ölçek ağzıma atıp üstüne su içiyorum aroması yok zaten herkese tavsiye ederim
|

Ağrıları Son
Spordan sonra ve yatmadan önce 5 gram kullanıyorum. Kas ağrılarında ve iyileşme döneminde bana faydası oldu. Hızlı teslimat ve gönderdiğiniz hediyeler için teşekkürler.
|

Ürünü daha yeni sipariş verdim faydasını bilmiyorum fakat protein7 den ilk defa sipariş verdim adamlar beni hediyeye boğdu gelen hediyeler üründen daha pahalı burdan ayrılmam süpersini ğY'ğY»ğY'ğY»ğY'ğY»
|

Cuma 17:00 verdiğim siparis cumartesi 11 de elimdeydi.Kaliteli ürün uygun fiyat ğY'
|

şahsi tecrübemle rahatlıkla tavsiye ederim. Ben bir dükkandan almıştım, ilk kez markayı orda gördüm sırf tavsiye ile aldım diğer ürünlerini bilmem ama bu ürün bende çalışıyor tavsiye ederim. Markaya karşı tereddütü olanlar için yorum yazmak istedim. Diğer ürünlerini de zamanla istiyorum bu markamın bende olumlu izlenim bıraktı.
|

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Bunlarıda Beğenebilirsiniz

Ürün favorilerinize eklendi

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Veya Reset password